Kadra

  • Janina Malinowska – prezes stowarzyszenia, kierownik placówki Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pliszka” w Niepołomicach
  • Marzena Krupa – wiceprezes stowarzyszenia, kierownik projektu „Rehabilitacja dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Placówkach Stowarzyszenia Życzliwa Dłoń
  • Mariola Górska – członek zarządu-skarbnik
  • Marzena Czyż – dyrektor merytoryczny przedszkola „Pliszka” w Niepołomicach
  • Dorota Mazur – dyrektor administracyjny Przedszkola „Pliszka” w Niepołomicach, dyrektor Klubu Malucha „Pliszka” w Niepołomicach
  • Małgorzata Kafel – kierownik placówki Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jaskółka” w Szarowie
  • Małgorzata Gądor – Kierownik Placówki Wsparcia Dziennego „Jaskółka”
  • Anna Lazar – dyrektor Żłobka „Wesołe Skowronki”

Pedagodzy, nauczyciele, terapeuci i rehabilitanci

  • Stanisława Bachula – pomoc nauczyciela
  • Magdalena Baster – terapeuta SI
  • Bożena Bąk – terapeuta zajęciowy
  • Monika Biernat – pomoc nauczyciela, opiekunka dziecięca
  • Agnieszka Bochenek – terapeuta SI, fizjoterapeuta
  • Danuta Burza – oligofrenopedagog
  • Dorota Chudecka – zajęcia z języka angielskiego
  • Paulina Chwalibóg – opiekunka dziecięca
  • Dorota Czechowicz – wychowawca
  • Małgorzata Denes-Kowalewska – nauczyciel wspomagający, pedagog
  • Gabriela Fil – nauczyciel
  • Elżbieta Kędzierska – psycholog
  • Małgorzata Gądor – wychowawca
  • Wioleta Goleń – zajęcia artystyczno-plastyczne
  • Agnieszka Grela-Mazur – terapeuta SI, gimnastyka korekcyjna
  • Kamilla Gryll – pedagog
  • Grzegorz Jankowicz – zajęcia świetlicowo-edukacyjno-rozwojowe
  • Janina Jankowicz – osoba sprzątająca
  • Paulina Róg – zajęcia świetlicowo-edukacyjno-rozwojowe
  • Małgorzata Kafel – rehabilitant
  • Inga Kobiela – psycholog
  • Bożena Korecka – logopeda
  • Edyta Kurzak – terapeuta SI
  • Karolina Kuś – terapeuta SI, rehabilitant
  • Edyta Krzeczowska – pedagog, oligofrenopedagog, specjalista
  • Anna Lazar – opiekunka dziecięca
  • Joanna Ławniczek – terapeuta SI, logopeda
  • Janina Malinowska – pedagog, oligofrenopedagog
  • Marek Malinowski – pomoc nauczyciela
  • Dorota Mazur – nauczyciel, pedagog
  • Tomasz Nosal – zajęcia rytmiczno-taneczne
  • Karolina Palimąka – terapeuta SI
  • Iwona Porąbka – pomoc nauczyciela, opiekunka dziecięca
  • Anna Radwańska – wychowawca
  • Joanna Samek – pedagog
  • Dominika Skoczek – opiekunka dziecięca
  • Artur Skuratowicz – oligofrenopedagog
  • Helena Smoleńska-Strojek – pomoc nauczyciela
  • Joanna Stala – pedagog, specjalista
  • Ewelina Śliwa – zajęcia logorytmiczne
  • Hanna Świerczewska – psycholog
  • Marta Tokarz – oligofrenopedagog
  • Anna Urych – logopeda

Księgowość, administracja

  • Mariola Górska – główna księgowa
  • Martyna Bogdanowicz-Wątor – pracownik administracyjno-biurowy